Fuze tror på verkliga historier

På budskap som syns i flera kanaler. Hela tiden. Vi vet att förtroende inte säljs på lösvikt utan förtjänas genom långsiktigt arbete. När andra köper uppmärksamhet, arbetar vi helst i förtjänta kanaler. Fuze tror på ärlighet och tydliga förväntningar. Och att alla människor bär på en historia värd att berätta för världen.

Daniel Lagerqvist

CEO

daniel.lagerqvist@fuzepr.se

0790605662

Angelica Larsson

COO & Senior PR Consultant

angelica.larsson@fuzepr.se

0705803931

Christian Albinsson

Creative Director

christian@fuzepr.se

Jacob Bolin

PA director

jacob.bolin@fuzepr.se

Nilo Kazemi

PR Consultant

nilo.kazemi@fuzepr.se

Anna Hegestrand

Senior PR Consultant, Content Specialist

anna.hegestrand@fuzepr.se

Johan Björck

PR Consultant

johan.bjorck@fuzepr.se

Maja Wijkström

Digital Communicator

maja@fuzepr.se

Max Härstedt

Content Creator

max.harstedt@fuzepr.se

Linnea Klippvik

Junior PR Consultant

linnea.klippvik@fuzepr.se

Gustav Orbring

Content Creator & PR Consultant

gustav.orbring@fuzepr.se

Jenny Rydberg

PR Consultant

jenny.rydberg@fuzepr.se

Charlotte

Art Director

charlotte@fuzepr.se

Om Fuze

Fuze är en kommunikationsbyrå med fokus på PR, medierelationer och kriskommunikation. Vi har vårt kontor i Stockholm men jobbar med kunder över hela Norden. Fuze ingår i byrånätverket People, People, People där även Spoon, Oh My, Trickle och Kit finns. Tillsammans jobbar vi med breda kommunikationslösningar där Fuze står för det kreativa tänkandet och operativa utförandet kring PR, media och krishantering.